11Cайт Александра Пантелеевича Полешко
Практичні заняття
Меню сайту

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Ваш IP

Форма входу

Погода

Переводчик

Пошук

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзья сайта

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.12.2018, 13.55.53

 ПРИБЛИЗНА ТЕМАТИКА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ 

       Мета практичних занять - закріплення теоретичних знань, формування умінь відповідно до вирішення типових задач діяльності, вивчення методик виконання розрахунків деталей і вузлів машин та методів їхнього проектування ( в тому числі з використанням ЕОМ ) з урахуванням конкретних умов роботи та вимог діючих стандартів і інших нормативних матеріалів, а також підготовка до самостійного виконання курсового проекту.    

      Практичне заняття 1.  Вивчення структури та правил оформлення основних видів конструкторських документів (робоче креслення, креслення загального виду, складальне креслення, специфікація, пояснювальна записка тощо) на вироби машинобудування згідно вимог стандартів ЄСКД.

     Практичне заняття 2. Розрахунки  приводу загального призначення: вибір електродвигуна, методика виконання кінематичного і силового розрахунку привода.

     Практичне заняття 3.  Розрахунок пасової передачі за критеріями тягової здатності та довговічності. Конструювання шківів.

     Практичне заняття 4. Вибір матеріалів основних деталей та визначення допустимих напружень в розрахунках зубчастих та черв’ячних передач за основними критеріями роботоздатності.

     Практичне заняття 5.   Послідовність виконання проектувальних і перевірних розрахунків зубчастих і черв’ячних передач на втомну міцність і міцність при перевантаженнях. Конструювання зубчатих та черв’ячних коліс.

     Практичне заняття 6.   Розрахунок і конструювання валів.

     Практичне заняття 7. Конструювання опор з підшипниками кочення. Вибір підшипників кочення за статичною чи динамічною вантажністю.

     Практичне заняття 8. Розрахунок та конструювання з’єднань деталей машин та муфт.

    Практичне заняття 9. Розробка оптимальних компоновок загальної схеми привода і окремо редуктора з використанням прийнятих прототипів та розрахункових даних домашніх завдань.


Copyright MyCorp © 2018